Требуется: Робота вдома. Кориспонденція. - Вакансия: Робота вдома. Кориспонденція., Чернигов - Другие сферы деятельности Чернигов - 1524608

Найти
 


Объявление

Робота вдома. Кориспонденція. - Другие сферы деятельности

Код: 1524608 Создано: 23-08-2013 14:26

Цена: 1 грн. ₴

Продам, предлагаю: Другие сферы деятельности, Украина, Чернигов и область

Робота вдома. Це може бути Вашим основним або додатковим заробітком. З/п 1500-3000 грн. Від Вас конверт на адресу: а/с 54, м. Славутич, Київська обл., індекс 07101. e-mail: kontakt-center@ukr.net Доброго дня! Пропонуємо Вам роботу вдома. Інформацію надсилаємо поштою. Для цього Вам не потрібен компьютер та інтернет. Робота полягає в обробці кориспонденції: - Ви отримуєте листи, - В конверт вкладуєте відповідний матеріал та направляєте на зазначену адресу. Таким чином, якщо Ви протягом 2-3 годин в день опрацювали 30-40 конвертів, Ваша заробітна плата складатиме 90 гривень на день в середньому, тобто 3-4 гривні за один опрацьований конверт. Заробітну плату Ви зможете отримувати у відділенні Укрпошти, щодня, маючи при собі паспортний документ. Все що Вам потрібно для роботи (всі необхідні для цього матеріали) Ми надсилаємо на зазначену Вами адресу, поштою. Будемо раді співпраці! За більш-детальнішою інформацією, Ви можете звернутись за телефоном: 0674634775 (цілодобово)

Реклама
Контактные данные
Имя: Лоран
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки