Предлагаю услуги: Услуги дефектолога - Заказать: Услуги дефектолога, Чернигов - Центры раннего развития детей Чернигов - 1858521

Найти
 


Объявление

Услуги дефектолога - Центры раннего развития детей

Код: 1858521 Создано: 12-01-2016 11:32

Цена: 55 грн. ₴

Продам, предлагаю: Центры раннего развития детей, Украина, Чернигов и область

В РозУмці проводить свої консультації та заняття для дітей різного віку професіональний ДЕФЕКТОЛОГ - Повне обстеження кожної дитини на наявність особливостей його мовленнєвого, пізнавального і соціального розвитку, в процесі якого визначається здатність дитини до навчання та до гри; - підвищення пізнавальної активності дітей і розвиток основних психічних процесів, таких як: мислення, уява, увага, цікавість, пам’ять, сприйняття; - розвиток комунікативної діяльності дітей та розвиток ігрової здатності, яка є головним видом діяльності для дітей будь якого віку; Обов’язкові дисципліни: - розвиток сенсорики; - гігієна та самообслуговування; - навчання грі та ігрокорекція. Ці заняття необхідні, оскільки не всі діти вміють гратися або їх розвиток ігрової здатності не відповідає віку; - розвиток мовлення за допомогою ознайомлення з навколишнім світом. Під час цих занять діти вчаться бачити предмети і явища, які оточують їх в житті. При цьому розширюється їх кругозір і словниковий запас, а також формується зв’язне мовлення; - навчання грамоті. Існує так званий добукварний період, який треба пройти всім дітям перед тим як почати вивчати букви і цифри. В цей період діти навчаються розрізняти звуки на слух, послідовність звуків в слові, що сприяє освоєнню дитиною навичок читання і письма; - розвиток простих математичних уявлень про кількість, простір і час; - творча діяльність: малювання, ліпка, конструювання. На цих заняттях дитина отримує уявлення про простір, кольори і форми різних предметів, навчається діяти згідно визначеного взірця, координує рухи рук. Тривалість заняття 30 хв., Вартість одного заняття-консультації 50 грн. Всі необхідні для заняття матеріали входять в вартість. Записатися і уточнити додаткову інформацію можна у адміністратора (936841, 0504653815, 0637711182). Стаж вчителя-дефектолога – 10 років, педагогічній стаж – 15 років, вища категорія.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Анна
 
Фамилия: Пушкарь
 
Контактный телефон: 0462244010
 
Мобильный телефон: 0504653815
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки