Требуется: Запрошуємо до співпраці - Вакансия: Запрошуємо до співпраці, Чернигов - Продавцы, реализаторы Чернигов - 1878069

Найти
 


Объявление

Запрошуємо до співпраці - Продавцы, реализаторы

Код: 1878069 Создано: 02-04-2015 14:56

Цена: 15 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Продавцы, реализаторы, Украина, Чернигов и область

Готовий бізнес з популярною маркою BABYART – це робота з високо ліквідним товаром, доступ до фірмових бізнес-технологій, ефективна система ціноутворення, комплексний супровід і рекламна підтримка. На даний момент компанія удосконалює власну франчайзингову програму. BABYART – це марка дитячого одягу, орієнтована на сучасних батьків, які знаються на моді і цінують в одязі дизайн і якість. Щорік компанія випускає чотири сезонні колекції: Осень-зима, Весна-Літо Колекції BABYART — це гардероб для дитяти від 0 до 7 років на кожен день і для будь-якого випадку. Франчайзингова пропозиція: Об'єм інвестицій – 15000 грн. Паушальний внесок: відсутній Термін окупності: 3 місяці Підтримка: • Допомога у підборі торгівельної площі. • Безкоштовна розробка дизайну-проекту магазина. • Надання професійної допомоги при формуванні збалансованого замовлення продукції з врахуванням специфіки магазина партнера. • Безкоштовний виїзд мерчендайзера для проведення стартової вивіски і оформлення вітрин; • Надання open-пакету рекламних матеріалів на суму 2000гр. (у подарунок). • Повний супровід у питаннях мерчендайзингу, маркетингу, PR. (надання сезонного рекламного пакету партнеру-франчайзі). • Коучинг (у тому числі підготовка партнеров-франчайзі в магазинах власного роздріба).

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Олександр
 
Контактный телефон: 0975314933
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки