Предлагаю услуги: Буріння свердловин. Чернігів та обл . Гарантія. - Заказать: Буріння свердловин. Чернігів та обл . Гарантія. , Чернигов - Транспортные, экспедиторские, складские услуги Чернигов - 2788187

Найти
 


Объявление

Буріння свердловин. Чернігів та обл . Гарантія. - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Код: 2788187 Создано: 02-06-2019 22:44

Продам, предлагаю: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Чернигов и область

Компанія УкрСпецфільтр на території Чернігівської області виконує роботи з буріння та облаштування свердловин під воду та теплові насоси. Пропонуємо комплекс робіт «під ключ» (буріння свердловини та її облаштування) - Разом дешевше! Роботи проводимо різними буровими установками, тому буріння можливе практично в будь-якому місці. Працюємо на результат – чиста вода та задоволений клієнт! На свердловину надаємо паспорт та гарантію 5 років! Вартість бурових робіт з матеріалами (глибина 60-70 м) – 380 грн/м.п. Замовте комплекс робіт «під ключ» та отримайте знижку на буріння – 20 грн на кожному метрі! Набирайте вже зараз 097-999-55-99 та економте до 1500 грн !!! P.S. Наш великий професійний досвід - це запорука якісно виконаних робіт!

Реклама
Контактные данные
Имя: таисия
 
Фамилия: спивак
 
Контактный телефон: (093) 0893266
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки