Продам: вишка тура сдам в оренду - Купить: вишка тура сдам в оренду, Чернигов - Продажа: Куплю, продам разное Чернигов - 2878393

Найти
 


Объявление

вишка тура сдам в оренду - Куплю, продам разное

Код: 2878393 Создано: 22-02-2021 12:39

Цена: 100 грн. ₴

Продам, предлагаю: Куплю, продам разное, Украина, Чернигов и область

Здам в оренду вишку туру, ліси (риштування) будь-яких розмірів подобово. Полегшені рамні лісу. Кожна секція 3 метра довжина, 2 метра висота. Навантаження до 200 кг на м2. Максимальна висота лісів 40 метрів. Ліси будівельні рамні підходять для кладок, оздоблювальних, малярних та інших робіт. Вишки туру забезпечені колесами і домкратами для зручного регулювання і можливості установки на нерівній поверхні. Настил вишки туру можна встановлювати кожні 40 см по висоті. Два колеса нашої вишки туру забезпечені гальмами для більш зручної та безпечної експлуатації. Можлива доставка. Працюємо по Чернігову і Чернігівській області. Є можливість доставки в сусідні області. З усіх питань телефонуйте. Продаж під замовлення і оренда вишок туру, будівельних лісів будь-яких видів в Чернігові. Готівковий і безготівковий розрахунок, гнучка система знижок. Запрошуємо до співпраці будівельників і підрядників.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ігор Юрійович
 
Контактный телефон: 0504652110
 
Мобильный телефон: 0939346610
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки