Предлагаю услуги: Огорожі (забори) з штахетника - Заказать: Огорожі (забори) з штахетника, Чернигов - Услуги - разное Чернигов - 2926360

Найти
 


Объявление

Огорожі (забори) з штахетника - Услуги - разное

Код: 2926360 Создано: 22-02-2021 12:39

Цена: 1 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Услуги - разное, Украина, Чернигов и область

Пропонуємо до вашої уваги новинку! Огорожі з штахетника! Виглядають забори з металевого штахету набагато яскравіше та стильніше ніж паркан із звичайного металопрофілю. Можливо виготовлення з натурального дерев'яного штахетника. Огорожу можна зробити як з односторонньою (прозорою) так і з двосторонньою (глухою) зашивкою. Чудова альтернатива бетонному забору і забору з профнастилу. На відміну від суцільного паркану: - штахета не створить відчуття замкнутого простору; - не буде затіняти територію; - не потребує щоденного догляду, стійка до вологи; - має стильний і сучасний вигляд; І найголовніше - НЕ ПОТРІБНО ПЕРЕФАРБОВУВАТИ! Наша компанія вже багато років виконує виготовлення та монтаж воріт та огорож. Забори з профнастилу будь-якого розміру та складності, огорожі з сітки рабиці, бетонні забори (євроогорожа). Висока якість та прийнятні ціни. Виготовлення, доставка, монтаж. Ворота розпашні з металу, профнастилу, сітки рабиці, хвіртки, відкотні і секційні ворота. Автоматичні ворота. Сітка рабиця і стовпчики для огорож. Висока якість, гарантія, готівковий та безготівковий розрахунок; можливість підлаштуватися під вимоги замовника. Гнучка система знижок. Запрошуємо до співпраці будівельників і підрядників.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ігор Юрійович
 
Контактный телефон: 0504652110
 
Мобильный телефон: 0939346610
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки