Продам: Органічне добриво Паросток - Купить: Органічне добриво Паросток, Чернигов - Продажа: Удобрения Чернигов - 871549

Найти
 


Объявление

Органічне добриво "Паросток" - Удобрения

Код: 871549 Создано: 12-12-2011 11:06

Цена: 45 грн. ₴

Продам, предлагаю: Удобрения, Украина, Чернигов и область

Ви займаєтесь обробітком землі? Отже Ви поважаєте її і робите усе, щоб вона не втрачала свою природну властивість - родючість. А забезпечити потреби рослин, дотримуючись усіх вимог технології, допоможе Вам органічне добриво "Паросток", виробником якого є СФГ "Червоне", Україна. У добриві акумульована велика кількість макро- і мікроелементів, які безпосередньо засвоюються рослинами. Дане добриво містить ростові речовини, вітаміни, антибіотики, 18 амінокислот і корисну мікрофлору. Хімічна реакція - нейтральна. В результаті того, що органічне добриво "Паросток" містить комплекс корисних речовин, воно може бути використано для всіх сільськогосподарських культур. Воно є новим видом добрив для одержання екологічно чистої продукції, здатне реанімувати грунт і знижувати антропогенний вплив, особливо після внесення підвищених доз мінеральних добрив. Дослідженнями українських учених доведено, що завдяки застосуванню органічного добрива "Паросток" одержують приріст у середньому 40-70% врожаю основних сільськогосподарських культур та післядію якого упродовж кількох років з відповідним впливом на врожайність кількох культур. Добрива розфасовані у мішки 5 та 50 кг; реалізуємо оптом і в роздріб. При купівлі добрива "Паросток" Ви отримаєте брошуру з рекомендаціями щодо його застосування.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Тетяна
 
Фамилия: Берізка
 
Мобильный телефон: 0933406029, 0674999891
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки